LAUREACI X BIELSKICH TEATRALIÓW


Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że jury w składzie:


mgr Jolanta Budzyńska – przewodnicząca

dr Lidia Adamczyk-Jóskow

mgr Renata Maślanka

po dokonaniu oceny testów uczestników finału

X BIELSKICH TEATRALIÓW
REGIONALNEGO KONKURSU

WIEDZY O TEATRZE
dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

miasta Bielska-Białej

i powiatów: bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego

pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty
organizowanego przez IV Liceum Ogólnokształcące KEN w Bielsku-Białej

i Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej
we współpracy z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej

oraz Teatrem Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej

 

ustaliło ostateczne wyniki konkursu.
LISTA WYNIKÓW

LAUREACI X BIELSKICH TEATRALIÓW
Kategoria: uczniowie kl. II i III gimnazjów
1. miejsce: Kamil Gruchlik,

Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliana Fałata w Bystrej z Oddziałami Sportowymi);

  • 2. miejsce: Justyna Filas,

Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Kozach;

  • 3. miejsce:

Zuzanna Żak, Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Kozach;

Wojciech Polański, Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliana Fałata w Bystrej z Oddziałami Sportowymi);

 

Anna Cader, Gimnazjum Nr 16 im. Stefana Banachaw Bielsku-Białej (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej);

 

Anna Kapelo, Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Kozach.
Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne
1. miejsce:

Olga Modzelewska, I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej

  • 2. miejsce:

Zuzanna Matuszna, V LO w Bielsku-Białej;

Julia Grygierzec, I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej

  • 3. miejsce:

Julia Matejko, Jakub Majdak, I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej

Julia Merta, V LO w Bielsku-Białej

 

Gratulujemy laureatom konkursu i ich opiekunom.

Wszystkich nagrodzonych zapraszamy

na uroczystą galę, która odbędzie się 26 marca 2018 r.

w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

 

Lista finalistów_Wyniki