Bielskie Teatralia – Wyniki


10/10

Wyniki

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że jury w składzie:

mgr Jolanta Budzyńska – przewodnicząca

dr Lidia Adamczyk-Jóskow

mgr Renata Maślanka

 

po dokonaniu oceny testów uczestników finału

 

 

XI BIELSKICH TEATRALIÓW

REGIONALNEGO KONKURSU

WIEDZY O TEATRZE

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, klas III gimnazjów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych

miasta Bielska-Białej i powiatów: bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego

pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

organizowanego przez IV Liceum Ogólnokształcące KEN w Bielsku-Białej

i Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej

we współpracy z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej

oraz Teatrem Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej

ustaliło ostateczne wyniki konkursu.

LISTA WYNIKÓW

LAUREACI XI BIELSKICH TEATRALIÓW

Kategoria: uczniowie kl. VII i VIII szkół podstawowych:

  • 1. miejsce: Natalia Rusin, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej;
  • 2. miejsce: Emilia Grygierzec, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliana Fałata w Bystrej z Oddziałami Sportowymi;
  • 3. miejsce:        
    • Aleksandra Gacek, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej;
    • Tomasz Chrobak, Szkoła Podstawowa nr 9, im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej;
    • Łukasz Szubert, Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej

Kategoria: uczniowie kl. II i III gimnazjów

  • 1. miejsce: Wiktoria Stawowczyk, Gimnazjum im. L. i A. Kalicińskichw Dankowicach (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Dankowicach);
  1. miejsce: Martyna Szostek, Gimnazjum Nr 16 im. Stefana Banacha w Bielsku-Białej (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej)
  2. miejsce: Maria Ochman, Gimnazjum im. L. i A. Kalicińskich w Dankowicach (Szkoła Podstawowa
  3. Stanisława Staszica w Dankowicach);

Kinga Pilarz, Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliana Fałata w Bystrej z Oddziałami Sportowymi);

Piotr Waluszek, Gimnazjum im. L. i A. Kalicińskich w Dankowicach (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Dankowicach)

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

  • 1. miejsce: Julia Grygierzec, I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej
  • 2. miejsce: Wiktoria Lada, I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej
  • 3. miejsce: Krzysztof Seweryn, I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej;

Sandra Majewska, V LO w Bielsku-Białej;

 

Gratulujemy laureatom konkursu i ich opiekunom.

 

Wszystkich nagrodzonych zapraszamy na uroczystą galę, która odbędzie się 28 marca 2019 r.

w Teatrze Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej.

3