Nasze sukcesy

OLIMPIADY

l.p. nazwa olimpiady nazwisko i imię ucznia lokata opiekun
1. Olimpiada Filozoficzna Marta Michalska Laureat Krzysztof Zięba
2. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Joanna Szczotka finalista Dorota Marek
3. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Michał Trela finalista Renata Maślanka
4. Olimpiada Języka Hiszpańskiego Oksana Avramenko finalistka Luz Castillo-Żarczyński
5. Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Paszek Agnieszka, Jeż Justyna II etap Gabriela Jabłonka
6. X Międzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego WSE-H Bielsko-Biała Król Tymoteusz 16 m-ce w finale Monika Wisła
7. Olimpiada Języka Rosyjskiego Zarzycka Regina VII m-ce w okręgu Sylwia Jurusik-Wasilewska
8. Olimpiada „O diamentowy Indeks AGH” Waluś Bożena, Żuławski Piotr III etap II etap Jabłonka Gabriela, Szubert Agata
9. V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie „dialnetmasters” Zamorska Barbara, Kazimierowicz Paweł, Kranczuk Sebastian, Gandor Michał Półfinał Krystian Wybraniec

KONKURSY

l.p. nazwa konkursu nazwisko i imię ucznia lokata opiekun
1. Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „FOX” Kożuch Aneta, Gaweł Aleksandra, Wiśniewski Mateusz, Wolanin Julia, Drewniak Przemysław Wynik bdb, Wynik dobry Piotr Rusin, Anna Plewa, Monika Marek
2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” Pękala Bartłomiej Najlepszy w szkole/51 m-ce w Polsce Agata Szubert
3. Ogólnopolski Konkurs „Wiedza o morzu” Małecki Mateusz, Iszczek Dorota, Małecki Mateusz II m-ce /okręg X m-ce/ Janina Kula
4. Ogólnopolski Konkurs „Młodzież na morzu” Jura Natalia, Barek Monika Grand Prix Janina Kula
5. Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na morzu” – plastyka Sporysz Anna I m-ce Janina Kula
6. Ogólnopolski Konkurs „Wiedzy o Pomorzu Zachodnim” Iszczek Dorota, Wieczorek Justyna, szkoła I m-ce /okręg/ IV m-ce Janina Kula
7. Ogólnopolski Konkurs „Człowiek i morze” Kania Laura, Sporysz Anna Wyróżnienie, nagroda Janina Kula
8. Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Miłoszem o sobie” Śpiewak Klaudia Wyróżnienie Lidia Adamczyk-Józkow
9. Konkurs „Fizyczne Ścieżki” PAN Gaudyna Jacek, Gaweł Aleksandra, Kazimierowicz Paweł III miejsce Kula Janina
10. Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny „Od Einsteina do …” Gaudyna Jacek, Gaweł Aleksandra, Kazimierowicz Paweł laureaci Janina Kula
11. Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny „Od Einsteina do …” Gacek Mateusz, Wolska Dominika Finaliści Janina Kula
12. II Ogólnopolski Konkurs „Z energetyką w przyszłość” Walus Joanna, Kotyrba Joanna III m-ce Janina Kula
13. Wojewódzki Konkurs ”Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków 1936-56” Łukosz Dawid, Lenert Natalia, Wandzel Łukasz I m-c laureat III m-ce Łukasz Piszcz
14. XIV Ogólnopolski i XXVIII Wojewódzki Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „LIPA” Iga Ruśkowska Nagroda Lidia Adamczyk-Józkow
15. BioMedTech „Silesia” Wolska Dominika, Gacek Mateusz III m-ce Janina Kula
16. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA Walus Joanna, Wolska Dominika, Bargiel Sonia, Urbaniec Karolina Wyróżnienie II st.w kraju, bardzo dobre wyniki Katarzyna Szczotka
17. XVIII Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa – konkurs z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego Drużyna, zespół III m-ce Jolanta Budzyńska, Magdalena Tomaszek, Andrzej Sitek
18. „Mimo wszystko nie biorę” –Książnica Beskidzka Bielsko-Biała i UM W. Polit. Społ. Drużyna – Konior Filip,Żywczok Jan, Zdeb Kinga, Newald Dagmara, Piela Joanna, Witoszek Izabela I m-ce Magdalena Pawłowska
19. Międzynarodowe Prawo Humanitarne Kochanowicz Natalia, Wiśniewski Mateusz II etap Andrzej Sitek
20. XIX Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Skrzek Mateusz III m-ce Andrzej Sitek
21. Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Drużyna III m-ce Andrzej Sitek
22. III Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „Fizyka się liczy” Drużyna Udział Janina Kula
23. Ogólnopolski Konkurs „Fizyczne Ścieżki” Karasiński Henryk II m-ce Janina Kula
24. Konkurs „Laboratorium Wiedzy” Katowice Pielech Dawid Udział w finale Janina Kula
25. XXXVI Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych Bielsko-Biała Zespół „DANDELION” III miejsce Magdalena Tomaszek
26. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ TĘCZA” Zarzycka Regina, Bednarz Katarzyna Wyróżnienie Małgorzata Kowalska
27. Ogólnopolski Konkurs „Fuzja jądrowa …” Kołodziej Maciej Finalista Janina Kula
28. Konkurs Wiedzy o Parlamencie Europejskim Fras Katarzyna, Połomska Paulina, Królak Martyna, Kopoczka Marcelina, Nowak Anna I m-ce Wyjazd do Brukseli Lilla Pala
29. Ogólnopolski Konkurs YPEF-Lasy Rataj Joanna, Pisarek Monika, Horecka Michalina VI m-ce w woj. Mirosław Sapeta

SPORT

l.p. nazwa olimpiady nazwisko i imię ucznia lokata opiekun
1. Współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych w roku szk. 2010/11 I – miejsce nauczyciele wf
2. Turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora ZSEE i M Bielsko-Biala Drużyna I m-ce Bogumił Kostka
3. Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa chłopców Drużyna III Bogumił Kostka
4. Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej – piłka koszykowa chłopców Drużyna III Bogumił Kostka
5. Mistrzostwa Szkół Bielska-Białej Narciarstwo alpejskie – slalom gigant Gibiec Kinga, Kamińska Dominika, Korpanty Jakub I i II m-ce V m-ce Tomasz Chełmiński
6. Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej – piłka ręczna chłopców Drużyna I m-ce Piotr Bogusz
7. Zawody Rejonowe w piłce ręcznej chłopców Drużyna I m-ce Piotr Bogusz
8. Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców Drużyna I m-ce Piotr Bogusz
9. Wojewódzkie Mistrzostwa Piłki Ręcznej chłopców Drużyna IV m-ce Piotr Bogusz
10. Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej –piłka ręczna dziewczęta Drużyna IV m-ce Katarzyna Cieślicka
11. Licealiada Młodzieży Szkolnej – Tenis Stołowy dziewcząt Drużyna I m-ce/I mc-e drużynowo Katarzyna Cieślicka
12. Licealiada Młodzieży Szkolnej – Tenis Stołowy chłopców Drużyna I m-ce/IV m-ce drużynowo Katarzyna Cieślicka
13. Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej – piłka nożna chłopcy Drużyna I m-ce Piotr Bogusz
14. Zawody Rejonowe – piłka nożna chłopcy Drużyna II m-ce Piotr Bogusz
15. Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Bielska Białej w pływaniu Drużyna Klasyfikacja generalna I m-ce Piotr Bogusz, Bogumił Kostka, Jerzy Matusiak